hydroizolace, izolatérské práce

777 157 477

Práce a zaměstnání, personální agentury, pracovní právo

Personální agentura Aditus

Vzdělávací a personální agentura Aditus se specializuje na nabídky práce na hlavní pracovní poměr. Je zaměřena na všechny typy pracovních pozic od obchodních, marketingových, finančních přes pracovní místa v oblasti informačních technologií a telekomunikací až po managerské pozice a pozice specialistů ve výrobě a kvalitě.

V oblasti vzdělávání nabízí vzdělávací a personální agentura Aditus kurzy zaměřené zejména na pracovní právo a problematiku vztahů mezi zaměstnanci a zaměstnavateli.

V oblasti pracovního práva nabízí personální agentura Aditus také individuální konzultace.

Personální agentura Aditus

Nabídky práce a zaměstnání - HledámPráci.cz

Pracovní server www.HledamPraci.cz poskytuje uchazečům o práci nebo brigádu širokou nabídku zaměstnání a pracovních nabídek. Na personálním serveru HledámPráci.cz naleznete nabídky práce a zaměstnání na hlavní pracovní poměr, na vedlejší pracovní poměr, dále zde naleznete i brigády a nabídky práce na živnostenský list. Pracovní místa jsou rozdělena podle oborů práce, jednotlivých oborů a profesí.

Hledám Práci - nabídky práce a zaměstnání

Acesta-job.info - informace pro uchazeče o práci v Angličtině

Pokud hledáte práci v zahraničí nebo potřebujete životopis nebo průvodní dopis v angličtině, tak právě pro Vás je informačně-pracovní server acesta-job.info .

Acesta Job - Curriculum Vitae, Cover Letter, Job interview

Poradna o hledání práce a zaměstnání

Hledáte práci nebo zaměstnání? Chcete správně vybrat budoucího zaměstnavatele? Nevíte jak napsat životopis? Jak vypadá vzor životopisu? Víte co je průvodní dopis? Máte zájem se dobře připravit na výběrový pohovor u budoucího zaměstnavatele? Na co si dát pozor při podpisu pracovní smlouvy? Jak správně řídit a směrovat pracovní kariéru? Jak funguje poradna pro nezaměstnané a uchazeče.

Tyto otázky Vám zodpoví poradna práce a zaměstnání.

Právní poradna - pracovní právo

Poradna pracovního práva je projektem personální agentury Aditus. Zdarma jsou zde zveřejňovány dotazy čtenářů a odpovědi odborníka na problematiku pracovně právní, vztahy mezi zaměstnanci a zaměstnavateli. Pracovní právo rady jsou rozděleny na oblasti (pracovní poměr - vznik, změna a skončení pracovního poměru, pracovní doba a doba odpočinku, přestávky v práci, mzda, plat, důchod, pracovní podmínky, školení a rozvoj zaměstnanců, rodičovská dovolená a odchod na MD, návrat z mateřské dovolené (rodičovské dovolené), náhrada škody, hmotná odpovědnost, dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr - DPP, DPČ a služební cesty, cestovní náhrady.

Právní poradna - pracovní právo

Právní poradna Blog


Slovník zákoníku práce

Výkladový slovník termínů pracovního práva a zákoníku práce obsahuje přes sto pojmů pracovně právní legislativy.

Zákoník práce výkladový slovník

Zdraví, alergie, zdravý životní styl, sport

Potravinová alergie.info - potravinové alergie a intolerance

Server Potravinová alergie.info je zaměřen na problematiku potravinové alergie a potravinové intolerance. Jde tedy o témata zaměřená na alergii na mléko, intoleranci laktózy, celiakie a intolerance lepku, alergie na sóju, zeleninu a další potraviny. Web je tématicky rozdělen podle jednotlivých potravinových alergií a intolerancí, dále zde najdete problematiku diet, atopický ekzém, makrobiotickou stravu. Na webu najdete kromě odborných článků, také širokou databázi receptů pro jednotlivé diety (bezlepková dieta, intolerance lepku, alergie na vajíčka, sóju atd), velmi obsáhlé diskusní fórum a zejména vstřícnou komunitu, která je vždy ochotna poradit novým členům. Web má i vlastní blog.

Potravinová alergie.info - server o potravinové alergii a intoleranci


Blog serveru Potravinová alergie.info

Alergie na mléko a mléčné výrobky, intolerance laktózy

Alergie na bílkovinu kravského mléka, alergie na kasein nebo intolerance laktózy, tato témata jsou obsahem serveru Alergie na mléko.

Alergie na mléko

Vánoční cukroví recepty

Vanilkové rohlíčky, linecké cukroví, vosí hnízda, medové pracny nebo vánoční perníky? Širokou databázi vánočních receptů naleznete zde - Vánoční cukroví recepty

Squashnam.cz server o squashi

Server o hře zvané squash, rady, návody, databáze trenérů squashe, bazar vybavení, možnost hledání partnerů pro hru.

Squashnam - squash server

Jak na golf

Rady pro začínající golfisty. Jak začít hrát golf. Recenze knih o golfu. Slovník golfu a golfové terminologie. Jak vybrat golfového trenéra.

Jak na golf

Jiné odkazy

Autoelektrika internetový obchod

Odkazy na zajímavé internetové stránky

Pokud máte zájem o vzájemnou výměnu odkazů mezi touto stránkou a Vaším webem, tak nás, prosím, kontaktujte na email: izolace-folie zavináč seznam.cz.